(video) Ghinion pentru un șofer din Moldova. O roată de camion a lovit un pilon electric și iată rezultatul
Ghinion pentru un șofer din Moldova. Automobilul acestuia a fost deteriorat în urma unui incident mai neobișnuit. Dar bine este că nimeni nu se aflase în cabină în momentul neplăcut.
S-a întâmplat acum câteva zile, mai exact pe 9 mai, într-o stație de alimentare cu carburanți din localitatea Ivancea. Informațiile de la poliție spun că o roată a unei remorci tractate de un camion DAF s-a desprins în mers. Și această roată a lovit cu putere pilonul. Ulterior a urmat ce vedeți în imagini.
Cine va achita prejudiciul sau cum altfel va fi despăgubit proprietarul Nissan-ului nu se cunoaște la moment.

Dacă ați surprins vreo situație interesantă/riscantă, în Chișinău sau pe drumurile din țară, scrieți-ne și trimiteți-ne imagini foto/video în calitate maximă AICI (selectați via link și lăsați-ne linkul generat), printr-un mesaj direct pe Telegram sau pe pagina noastră de Facebook sau la adresa contact@autoblog.md, iar noi o vom transforma în știre care va fi auzită și de autorități!


Cmentariile sunt închise