(video) Accident în lanț pe bulevardul Dacia. Ar fi fost generat de o tânără șoferiță luată la spital

Acum ştirile şi articolele noastre sunt şi pe Telegram! ABONEAZĂ-TE!
Le puteţi şi comenta acolo 😉
Abonaţii văd şi conţinut exclusiv!

Viteza bat-o vina? Aseară târziu, pe bd. Dacia, la semaforul din intersecția cu străzile București și Ciuflea s-a produs un accident în lanț. Martori a urmărilor am fost și noi. Implicate au fost patru automobile și vinovat de cele întâmplate ar fi cel mai probabil ultimul conducător din șir.

Am contactat Poliția Capitalei pentru mai multe detalii pe caz și iată ce am aflat. Se confirmă implicarea unui BMW, a unui VW și a două SUV-uri Porsche. La volanul BMW-ului se afla o tânără de 21 de ani și doar ea a avut de suferit, fiind preluată și transportată la spital pentru investigații medicale.

Pe caz s-a inițiat o anchetă pentru stabilirea tuturor circumstanțelor. Despre vreo stare de ebrietate nu se anunță.

VIDEO: autoblog.md

Vezi ceva similar: (video) Momentul unui accident în lanț, produs în sectorul Botanica, generat de un șofer care ar fi fost beat

Dacă ați surprins vreo situație interesantă/riscantă, în Chișinău sau pe drumurile din țară, scrieți-ne și trimiteți-ne imagini foto/video în calitate maximă AICI (selectați via link și lăsați-ne linkul generat), printr-un mesaj direct pe Telegram sau pe pagina noastră de Facebook sau la adresa contact@autoblog.md, iar noi o vom transforma în știre care va fi auzită și de autorități!

Cmentariile sunt închise